Jakby co, to ja żyję. I czasem nawet piszę. :D

niedziela, 6 listopada 2016

Wesołe przygody szóstki napaleńców, cz. V. REN

REN

Znowu zrobiliśmy sobie krótką przerwę. Prawdę mówiąc, byłem już całkowicie trzeźwy. Pewnie przez to podwójne bzykanie Kotka. Trochę się napracowałem.
Kaien chyba też.
Fajnie całował. I obciągał. Wiedziałem jednak, że nie ulegnie. Może kiedyś? Ostatnio zakopaliśmy topór wojenny, bo wiele się wydarzyło, ale miałem wrażenie, że ciągle krzywo na mnie patrzył. Rozumiałem to, dlatego nie nalegałem. Wiedziałem, że nie staniemy się nagle najlepszymi kumplami. Zresztą, nie potrzebowałem tego. Miałem Yukiego. No i mojego Kota. 
Nie żałowałem tego, co robiłem w przeszłości. Zawsze wyznawałem starą, dobrą zasadę: lepiej zrobić i żałować, niż żałować, że się nie zrobiło. Mój ojciec też tak uważał, może miałem to po nim.
Teraz popijałem colę i przyglądałem się Senju. Chyba bardzo lubił Emila. Mogliby kiedyś coś razem wymyślić. Wiedziałem, że Senju nie lubił bólu. Nie był masochistą. Emil natomiast to uwielbiał. Mogłoby być ciekawie.
Nie piłem więcej wina. Teraz moja kolej. Powinienem się skupić na uległych pieskach. Dobrze się dobraliśmy.
Dalej miałem wrażenie, że Senju był odrobinę spięty. Pewnie czuł się trochę nie na miejscu. Nic dziwnego.
Włożyłem bokserki, a potem wziąłem potrzebne rzeczy. Emil przyglądał mi się z ciekawością. Pewnie nie mógł się doczekać.
Ja też.
Rozmawiałem o tym z Kaienem. Wszystko ustaliliśmy. Ponieważ Senju był jego Kaczuszką, dostanie dildo z kaczym kuprem. Będzie miał żółty ogonek. Kotek oczywiście dostanie koci. Czarny, jedwabisty. Niedawno go kupiłem. Dla Emila też miałem coś fajnego. Ponieważ Yuki uważał, że jego Rżniątko jest pieskiem, ustaliliśmy, że Emilowi włożę dildo z psim ogonkiem. Dzisiaj miał już w sobie jedno, ale chciałem mu zrobić niespodziankę. Po co się powtarzać, skoro można go zaskoczyć? Na pewno będzie zadowolony.
Dalej gapił się na mnie tymi niewinnymi, zielonymi oczami, a ja czułem, jak krew zaczyna mi pulsować w skroniach. Ciągle byłem podniecony. Erekcja trochę opadła, ale dalej byłem rozpalony.
Nie podglądaj, Rżniątko – powiedział Yuki, zakrywając Emilowi oczy dłonią.
Dlaczego?
To niespodzianka.
Niespodzianka? – spytał Kot i podszedł do mnie bliżej. – Mężowi też nie pokażesz?
Za chwilę. – Uśmiechnąłem się miękko i pogładziłem Kota po policzku.
Potem pocałowałem go leciutko w usta i kazałem wracać do chłopaków. Uklęknęli grzecznie, a Yuki każdemu z nich dał klapsa.
Wypnijcie się – powiedziałem, biorąc opaski na oczy.
Nieeeeeeee, ja chcę patrzeć. – Kot wydął wargi i zerknął na Senju.
Potem wam je zdejmę. Wypnijcie się grzecznie – powiedziałem i podszedłem bliżej.
Założyłem każdemu z nich opaski, a potem wziąłem dildo dla Kicia. Należało mu się pierwszeństwo. Skórę miał gorącą i wilgotną. Odbyt mu pulsował. Mięśnie zaciskały się i rozluźniały. Kilka minut temu miał w sobie dwa penisy. Był bardzo dzielny. Miałem nadzieję, że kiedyś to powtórzymy.
Najpierw jednak założyłem mu kocie uszka. Potem przeprowadziłem mu opuszkami palców wzdłuż kręgosłupa, a on westchnął i wygiął się w plecach. Lubił taki zmysłowy dotyk. Byłem szczęśliwy, że się przełamał. Chciałem, żeby czuł się bezpiecznie. Pochyliłem się i pocałowałem go w kark, dalej pieszcząc palcami jego plecy. Potem zjechałem niżej i pogładziłem jego lędźwie. Znowu westchnął i drgnął. Pomasowałem mu pośladek i liznąłem go leciutko w ucho. Zaczął się trochę wiercić. Niecierpliwił się. Senju przechylił głowę i oblizał nabrzmiałe wargi. Emil posłusznie klęczał ze spuszczoną głową.
Zerknąłem na Kaiena – uważnie mi się przyglądał i dotykał lekko swojego krocza. Też włożył bokserki. Pewnie próbował się znowu pobudzić.
Yuki nic nie mówił. Wiedział, że teraz moja kolej. Już to ustaliliśmy. Znowu pomasowałem Kiciusiowi pośladek, a potem wsunąłem mu palec w tyłek. Był luźny, ale nie aż tak. Odgarnąłem mu włosy z karku, a potem wziąłem lubrykant. Ten, co tak bardzo lubił. Nie miałem pojęcia, dlaczego. Może potem go spytam?
Wysmarowałem nim obficie dildo i pchnąłem je lekko do środka. Kot spiął się, ale szybko się rozluźnił.
Mądre maleństwo.
Pogładziłem jego pośladek i włożyłem dildo głębiej. Westchnął i zagryzł wargę. Gdy włożyłem mu je do końca, dałem mu klapsa i znowu pogładziłem po włosach.

Następnie zająłem się Emilem. Ten to potrafił być rozluźniony. Chyba był bardzo podniecony. Rozsunął grzecznie nogi, a ja od razu włożyłem mu dildo. Weszło jak w masło. Godzinę temu Yuki penetrował go pięścią.
Też bym chciał zrobić to Kiciusiowi. Jak się wykuruje, to pogadam z nim o tym.
Potem poprawiłem Emilowi jego psie uszka i klepnąłem go w tyłek.
Na końcu zająłem się Senju. Był chyba najbardziej spięty. Pogładziłem uspokajająco jego plecy, potem pośladki, a później włożyłem w niego zwilżone palce. Sapnął i spuścił głowę. Włosy opadły mu na twarz.
Kiedy wsunąłem w niego dildo, zastękał i szybko zagryzł wargi. Chyba był zmieszany.
No dobra, to zrobimy sobie wyścigi piesków i innych zwierzaków – powiedziałem, zdejmując Kotu opaskę z oczu.
Wyścigi? – spytał, patrząc mi w oczy.
Tak. – Uśmiechnąłem się, biorąc piłeczkę. – Będziecie aportować.
Emi wygra, na bank – wtrącił Yuki, a ja zerknąłem na Kaiena.
Jesteś pewien? – spytałem Yukiego, a on wyszczerzył się jak idiota.
No, Emi lubi aportowanie.
Nie wątpię.
Senju poruszył się i nerwowym gestem odrzucił włosy. Zdjąłem opaski również jemu i Emilowi. Senju był nieco zmieszany i ciągle wpatrywał się w Kaiena. Emil był spokojny. Nie bał się ani trochę. Bo niby czego? Wiele rzeczy już robił.
Dobra, zaczynajmy – powiedziałem i rzuciłem piłeczkę przed siebie. – No dalej, aport.
Kotek drgnął i zacisnął wargi, a Emil od razu ruszył do przodu. On to naprawdę lubił. Yuki miał rację. Senju zrobił się jeszcze bardziej czerwony. Westchnął głośno i zerknął na Emila. Ten zaś wziął piłeczkę do ust i grzecznie mi ją przyniósł. Oczka mu błyszczały. Uśmiechnąłem się i poklepałem go po głowie, a potem zerknąłem na Kotka.
Chyba się wahał. Byłem pewien, że chciał. Będę musiał go zmotywować.
Grzeczny piesek – powiedziałem do Emila. – Otwórz buzię.
Spojrzał mi w oczy i otworzył usta, a ja włożyłem mu ciasteczko w kształcie kości. Uśmiechnął się leciutko, a ja znowu zerknąłem na swojego męża. Chyba faktycznie chciał. Potem ponownie spojrzałem Emilowi w oczy.
Czekał.
Należy ci się nagroda. Większa. – Uśmiechnąłem się i zerknąłem na Yukiego. – Pomożesz?
Jasne – powiedział i od razu chwycił Emila za ramiona. – Wypnij dupę.
Chłopak grzecznie się wypiął, ciągle trzymając ciastko w zębach, a Yuki szybkim ruchem wyjął mu dildo i wszedł w niego. Emil zastękał i spuścił głowę. Yuki wykonał kilka głębokich, mocnych ruchów, a potem wyjął penisa i ponownie wsunął Emilowi dildo z ogonkiem.
Kot i Senju uważnie się przyglądali. Kotek był zaciekawiony, chyba trochę rozkminiał. Potem zerknął na dildo Emila i wyszczerzył się.
Senju chyba nieco wyluzował.
Dobrze, to jeszcze raz. Aport – powiedziałem, rzucając piłeczkę.
Byłem zdziwiony, gdy Kot od razu rzucił się do przodu. Senju chyba też chciał, ale cofnął się. A może nie chciał. Szkoda, mogliby rywalizować. Uśmiechnąłem się pod nosem, gdy Kot przyniósł mi piłeczkę w zębach. Patrzył mi prosto w oczy i uśmiechał się zadziornie. Chyba zaczął się znowu rozkręcać.
Grzeczny kotek – powiedziałem i też poklepałem go po głowie. 
Gdzie moja nagroda? – Zamrugał i wydął wargi, a ja ledwo powstrzymałem parsknięcie śmiechem.
Urocze. Boże, jak ja go jednak kocham.
Masz, kotku – powiedziałem i wsunąłem mu do buzi lizaka w kształcie ryby.
Prychnął delikatnie, a ja pogładziłem go po włosach.
I jak? – spytałem, miziając go za uszkiem.
Sajnie – wyseplenił z lizakiem w ustach, a potem zerknął przez ramię na swój ogonek, próbując sprawdzić, jak wygląda.
Kto ma cię bzyknąć? – spytałem, chwytając go za brodę. – Oprócz mnie.
Hmmm? – Spojrzał na mnie pytająco, a ja pochyliłem się i liznąłem go w ucho.
Kto ma ci wsadzić rozpalonego kutasa w dupę? – spytałem szeptem, czując, jak Kot zaczyna drżeć.
Kiedy znowu spojrzał mi w oczy, nie miał już w sobie nic zadziornego. Stał się mięciutkim, uległym kotkiem. Zaczął bawić się lizakiem, a potem zerknął na Senju i uśmiechnął się.
Senju? – spytałem, a on drgnął.
Tak, on – powiedział Kot, a Kaczuszka oblizała wargi.
Śmiało, nie krępuj się – zwróciłem się do Senju, a on na czworakach podszedł bliżej. – Wsadź mu.
Znowu oblizał wargi i wyjął Kotu dildo. Potem pomasował mu pośladki, sapnął ciężko i wszedł w niego jednym ruchem. Był odrobinę zmieszany. Widziałem, że był nakręcony, ale trochę się powstrzymywał.
Kaien tylko się przyglądał. Siedział i bawił się swoim penisem. Znowu był twardy.
Kurczę, świetnie całował. I obciągał. Dawno nikt nie próbował mnie poskromić.
Senju przytulił się do Kota całym ciałem i zaczął się poruszać. Kotek zastękał i chwycił Senju za udo. Ładnie razem wyglądali. Yukiego chyba też to podniecało, bo zaczął sobie trzepać.
Dobra, wystarczy – powiedziałem, a Senju wyjął penisa i znowu włożył Kotkowi dildo. –  Teraz ty. Przynieś piłeczkę.
Znowu drgnął. Chyba się wahał. Nie mógł się przełamać. Tak, poniżenie psychiczne jest gorsze od fizycznego.
Przynieś, to fajna zabawa – odezwał się nagle Kot, a potem pocałował go w ramię.
Próbował go zmotywować?
Ale Senju się wahał. Zacisnął pięści i zęby.
Nie chciał.
Emil szepnął mu coś do ucha. Nie wiem, co mu powiedział, ale Senju znowu się spiął. Potem zerknął na Yukiego i zmarszczył brwi.
To nic. Złamię go.
Bił się chwilę z myślami, ale w końcu westchnął ciężko i poszedł po piłeczkę. Był cały spięty. Uśmiechnąłem się szeroko, kiedy przyniósł mi ją w zębach.
Widzisz, to takie łatwe – powiedziałem i poklepałem go po głowie. – Grzeczna Kaczuszka.
Znowu zaczął się czerwienić. To było urocze. Kot zerkał na jego kuper z dziwnym uśmieszkiem. Bawił się lizakiem, ssał go i lizał. Chyba znowu zaczął prowokować. Cwany Kotek.
Może bzykniemy go po kolei? – odezwał się nagle Kaien, a Senju drgnął i spojrzał w jego stronę.
Co ty na to? – spytałem, gładząc jego ramię.
Ja... nie wiem – szepnął i zagryzł wargę.
Dobra, postanowione. – Kaien wstał z kanapy i podszedł bliżej. – Dajcie gumki.
Zdecydował za niego, ale Senju na pewno się podobało. Najpierw bzyknął go sam, a potem przyciągnął Kota. Dildo leżało na podłodze. Wbijaliśmy się w Senju jeden po drugim, a on tylko sapał i stękał. Potem zaczął jęczeć, jeszcze później – błagać. Zaciskał mięśnie i sam poruszał dupą.
Na pewno był wniebowzięty. Przestał się spinać.
Kiedy go już wymęczyliśmy, wyszczerzył się i trysnął. Krzyczał. Długo i głośno. Kaien pobudzał go ręką, a Senju tryskał. Był rozpalony. Zaczerwieniony i roześmiany. 
Dobrze się spisałeś – powiedziałem i chwyciłem go za brodę, a potem włożyłem mu ciasteczko do buzi. Miało kształt piórka i było dość duże. Senju jęknął i spuścił głowę.
Był wyczerpany. Czerwony, rozgrzany i zadowolony. Właśnie tak ma być.
Kaien pocałował go w ucho i odsunął się.
Chcecie się jeszcze trochę pobawić? – spytałem, znowu biorąc piłeczkę.
Kotek i Emil od razu się wyszczerzyli. Uwielbiałem ich entuzjazm. Kiciek nareszcie się przełamał. Chyba uważał, że to świetna zabawa, nie poniżenie. Senju złamać było trudniej, ale on też w końcu uległ. Teraz siedział rozpromieniony i rozluźniony. Miał nabrzmiałe sutki, pewnie po tych klamerkach.
Kiedy rzuciłem znowu piłeczkę, Kot i Emil od razu weszli do gry. Emil był szybszy. Kotek tylko fuknął gniewnie i wrócił do lizania lizaka. Pogładziłem Emila po włosach i przyciągnąłem go do swojego członka. Zsunąłem bokserki i kazałem mu obciągać. Emil zamknął oczy i skupił się na ssaniu.
Wystarczy – powiedziałem, bo Kot zaczął zerkać na mnie podejrzliwie. – Ty też chcesz, co?
Tak. – Uśmiechnął się. – Tym razem będę szybszy.
Dobra, ustawcie się.
Nie był szybszy. Emil znowu wygrał. Chyba nie zamierzał odpuścić. Senju nawet nie próbował. Chyba tego nie lubił. Ponownie włożyłem Emilowi penisa w usta, a Kot zaczął namiętnie ssać lizaka, patrząc mi twardo w oczy.
Chyba się wkurzył.
Tak, miałem rację. Wkurzył, bo potem dał z siebie wszystko. Kiedy nareszcie udało mu się wygrać, chwycił piłeczkę w zęby i z dumie uniesioną głową przeszedł się na czworakach po pokoju. Przyniósł mi ją, a ja zaśmiałem się i pogładziłem go po głowie. Od razu wtulił się w moje krocze i wziął członek do buzi.
To lepsze niż lizak, prawda? – spytałem, bawiąc się jego włosami.
Mmhh – zamruczał, a ja poczułem przyjemne wibracje na członku.
Obciągał długo, chyba był nienasycony. W tym czasie Yuki już związywał Emilowi ręce, a Senju bawił się swoim kuprem. Kaien tylko się z niego nabijał, tak czule, z miłością.
Kiedy Kotek skończył obciągać, pocałowałem go w usta i zerknąłem na Yukiego.
Teraz ty? – spytałem, a on kiwnął głową.
Tak. Pokażę wam kilka ciekawych technik wiązania. – Uśmiechnął się i przyciągnął do siebie Emila. – A potem każdego wyrucham – dodał i wyszczerzył się.
Chyba ja ciebie – wtrącił ze śmiechem Kaien, a ja tylko westchnąłem.
Ruchałem kiedyś Yukiego.
Ale to było dawno temu.

137 komentarzy:

 1. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa...
  Ruchałem kiedyś Yukiego...
  Kiedy? Jak? Gdzie? Tyle pytań, tyle niewiadomych...

  Czyżby Renowi podobało by się gdyby ktoś go jednak poskromił i zdominował?

  Zabawa w aportowanie podobała mi się. Wszystko zostało wcześniej przygotowane. Ogonki pasujące do każdego uległego, nagrody... Super.

  Rywalizacja między Kotem i Emilem świetna. Emil faktycznie robił dużo rzeczy i musiał też już aportowac Yukiemu skoro tak szybko dopadła piłkę.

  Wkurzony Kot bawiący się lizakiem. I ten jego twardy wzrok to musiało być niesamowity widok.

  Złamana Kaczuszka też mi się podobała. Faktycznie Senju nie lubi poniżenia psychicznego.

  Kot niosący dumnie piłkę z uniesioną wysoko głową :D.

  Wykorzystany Senju przez wszystkich i krzyczący na koniec.

  Czułe gesty Rena... głaskanie pleców, lizanie... szalenie mnie to rozczula. No i to stwierdzenie że chyba kocha Kota, też coś... przecież to jasne skoro zostałeś jego mężem.

  Pomysł o fistingu Kota... Jak najbardziej jestem na tak :D. Kotku zdrowiej bo przed tobą jeszcze mnustwo interesujących rzeczy.

  No i na koniec fajny i dający do myślenia wstęp o technikach wiązania. Kolejna notka znów zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i jeszcze...

   Super, super, super notka... Nie zawiodłam się na tobie Ren... Jesteś prawdziwym dominem i sprawiasz, że ulegle kotki, pieski i kaczuszki robią to co im karzesz.

   Emil... związany... już nie mogę się doczekać.

   Usuń
  2. Na pewno napisze o ruchaniu Yukiego : >

   Hmmm, czy Renowi podobało? To chyba zależy. FunPuppy naśmiewała się trochę z "dominów", bo niby nie chcieli ulec, ale jednak sobie obciągnęli :D myślę, że z odpowiednią osobą (khem khem) Ren mógłby się zamienić miejscami :D

   No, aportowania jeszcze nie było, ale Emilek to uwielbia :D Kot też polubił. Senjuś nie :)

   No, Ren lubi czasem takie rzeczy jak fisting, pissing, coś bardziej hard. Nie jest taki hard jak jego kumpel, ale też go do tego ciągnie.

   Czyli już wiadomo, o czym będzie w notce Yukusia : >

   Usuń
  3. Kurczę, ja to jednak kocham Rena :D

   Usuń
  4. Znów zaczniemy odliczać godziny do kolejnej notki :D

   Też myślę że Ren mógłby zamienić się miejscami z odpowiednią osobą. Może kiedyś... Tylko pod warunkiem że nie zostawi Kota. Lubię ich razem i nie wyobrażam sobie żeby mieli się rozstać. Ale to wszystko zależy od autora, my możemy tylko prosić.

   ciągnie oj ciągnie Rena do różnych fajnych rzeczy, tylko musi dużo się napracować żeby przekonać Kota.

   Senju nie polubił, ale ostatecznie to zrobił. Spodziewałam się, że się wycofa XD.

   A czy Yuki ruchał kiedyś Rena?

   No i muszę muszę... Senju bawił się swoim ogonkiem... Ciekawe jak... Chciała bym to zobaczyć :3

   Usuń
  5. Nie jest tajemnicą że ja też kocham i uwielbiam Rena.

   I Yukiego jak okazało się, że nie jest wrednym sadystą i nie tylko na seksie mu zależy. Bo tak na początku myślałam.

   Usuń
  6. To znaczy, wiesz, Senju też lubi nowe rzeczy, ale tutaj się zawahał, bo czuł się poniżony psychicznie :D

   Ja lubię takie dilda z ogonkami, więc chłopcy też : > musieli wyglądać słodko i wręcz trochę pociesznie :D

   Ren mógłby, na pewno (nawet dał dupy Kotkowi przecież), ale bez Kota by teraz tego nie zrobił. A w trójkącie... czy ja wiem :D

   Czy Yuki ruchał Rena? Nie powiem :D

   Usuń
  7. Impruś, co do Yukiego, to na początku był tak przedstawiony, bo Kot tak myślał ;) myślał też, że Emil jest nudny, nie ma własnego zdania, a Yuki go "krzywdzi"

   Usuń
  8. Dlatego też tak myślałam. Szkoda mi było Emila i wkurzalam się na Yukiego. Rozczuliło mnie pierwszy raz jak Yuki wziął Emila na ręce :3.

   Trójkąt powiadasz... Tylko Kot miałby wtedy pewnie problem, że ktoś zdominował jego Rena, a jemu się to nie udało. Chociaż ja po cichutku nadal marzę, że Kot jeszcze kiedyś podejmie próby dominacji nad Renem XD.

   Usuń
  9. Ren jak coś to z yukim by mogł sie zamienic miejscami :)
   yuki doswiadczony i tak dalej
   HAHAHAHA :)

   Usuń
  10. Bardziej nawet chodzi o Rena - nie chciałby, żeby ktoś go bzykał w obecności Kota :D

   Usuń
  11. Ren watpie by przy kims dał sie zdominowac
   nie ten typ :)

   Usuń
  12. O właśnie, Ayamciu, o to chodzi.

   Usuń
  13. kazdy jest inny
   tak jakby ren zdominował yukiego w obcecnosci emila..
   nigdy ,,,,
   oni sami we dwojke ....pewnie tak
   ale przy kims ...zarcik :)

   Usuń
  14. Wiadomo, że domini to domini i ich duma :).

   Usuń
  15. I wyszło na to, że Emil jest nudny, ma własne zdanie i Yuki go krzywdzi :D
   A Emil lubi krzywdzenie :D
   Męska duma to zło! :/

   Usuń
  16. Yuki go krzywdzi :D
   A Emil lubi krzywdzenie :D :D :D :D

   Usuń
  17. Yuki i Emil idealnie się wręcz dobrali :D.
   Ren ma trochę grze z Kotem bo musi go przekonywać i podchodzić z różnych stron.

   Usuń
  18. Całe szczęście, że Kot się zgadza :D Czasami wręcz tylko z ciekawości.

   Usuń
 2. Ahhh ren <33
  Ren
  Tyle czekania ale już jesteś seksiaku
  Tęskniłam <333 bardzo
  Czyli w poniedziałek będzie yukis 
  Dwóch największych hot facetów
  Pod rząd <333 Ren , jutro Yuki <3 <33 Będę mieć piękne sny <<33
  Pięknie kuno pięknie <3 <3 <3 ayamis ma zaciesz
  <3<3
  HAHAHA 

  Przerwa waazna , dziadek kamyk ledwo zyje , sapie.. musi coś zjeść , mleka
  Naprodukować i tak dalej hahaha :) <33333
  Trzeźwy już 
  Hehehe  Kamien przecież ledwo zyje
  Ja tez ,, ja tez Ren …a szkoda ;(
  Własnie może kiedys
  Będzie błagać cie.
  Huraa..topór zakopany
  Przerywnik ahhh notka renowa tyle szczęścia <33
  Tato czekaj pisze komentarz ….hahahaha
  Phiii krzywo ? jakbby prosto nie umiał ?
  Przerywnik Obiad 
  Własnie ..Ren ma Yukisia…ale to słodko brzmi
  I kota <333
  Hahaha  twoje teksty rozwalają Ren
  No może :)
  Colaszka <3 tez mniałam ale wypiłam : ) ;(
  Cio kochanie wymyśliłeś dla psiaków ?? coś odlotowego pewnie
  Czyli teraz Yuki będzie porno oglądać…dobrze mają
  No cóż…wiadomo …sensu mysli coz to ren wymysli
  Pewnie czarne scenariusze..
  Ahh jedynie Emil zadowolony i pewnie kot 
  Ahh 
  Hahaha kacze dildo hahahaha 
  Kaczki psy koty i Ren
  Pięknie
  Hahahah…jaki zaciesz mam
  Z uśmiechem czytam
  Och Ren ty sadysto
  Oczka emisia cie kuszą  fiu fiu fiu
  Każdego kuszą..taki niewiiny słodki sadysta
  Nie ma paczenia zwierzaki.. słuchac pana
  ]bo będzie nie miło / 
  opaski  pood kolor ?
  No nie dziwie się ze Ren jest szczesliwy ze kot się przelamał
  Mogą teraz szaleć w łóżku ile chca
  A po badaniu ,,,,,,jeszcze bardziej <33
  Kamyk tez chcesz ?
  Ren masz dildo w kształcie kamienia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękne sny??? No no :D

   Dziadek Kaien - ja pierdolę :D

   Ayami, dalej wymiatasz :D Dildo w kształcie kamienia?!!!! O matko :D:D:D

   Usuń
  2. Z renem w roli głównej ..zawsze sa piękne
   pewnie :)
   kuno nie dochodz.. bede musiałą cie ukarac.hahahaha

   Usuń

 3. Ren masz dildo w kształcie kamienia ? Masz masz ?
  Może kamyk by chciał….spytaj się :_
  Kaczka pies kot i kamien hahahah hahahha
  Jaki grzeczny Emilek 
  Az się słodko robi od razu …
  Hahaha ..włoż pieść kiciusiowi ..kiedyś
  Trza powtórzyć rozrywke
  Hahahhahaha.. wyścigi ?
  Ren wymysliłeś to jak oglądałeś zawody konne ? Hhahahahahaha
  Aportowanie .hahahaha …faktycznie …troche poniżające…
  Jaka słodka psinka …. Tulam
  Kaczki koty a w co.
  Za siedzenie w miejscu powinna być kara…co nie ?
  Ren jak ty lubisz zwierzaczki
  A Kamyk siedzi. I paczy i mu staje..:)
  Hahahahahaha
  Ciasteczko hahaha w kształcie kosci..
  Ren piekłeś wczoraj ? hahahha
  Rybcia
  Myślałam ze yuki ech
  Haahhaah  och ren
  I tak pewnie lepiej całujesz
  Kaczka po piłeczke…
  Ren jakbys z batem to co to by było
  Biegusiem po piłeczki by chodziły
  Ale jakos …
  I kaczka poszła po piłeczke
  Dobra kaczka… 
  I tak ma być
  EMIL Lubi tego dużego Lizaka Rena <3333
  Ojj tam kocie..kot się wkurzył bo Emil zabiera mu rena hahahaa
  Proszę się nie bic
  Ren to ma branie
  Kaien ty mi zostaw yukiego… /.
  Te ostatnie słowa rena są bardzo interesujące…
  Jak kazdedo … to Rena tez ? i kamienia
  Hahahahahahhahahahahahahaha
  Myślałam ze Ren ..kogoś ukarze 
  Tak wiem.. ayumisiowy sadysta 
  Ale może yuki jutro kogoś
  Coo
  Np. kota albo kaczke
  Yuki co… .gdzie ten numer do yukiego
  Musze mu to napisac <333333
  Yukiiiiiiiiiii proszę…. Imciu tez pewnie tak chce?
  Imciu chcesz ? wiem ze chcesz
  i tak to co wymyślił może na psychike dawało niezle
  chyba ze jes się Emilem .i się to lubi i się cieszy
  ale ogólnie to lekko było
  lekka ta orgia…
  chyba ze yuki jutro piekło. Zrobi . 

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może Yuki piekł ciasteczka? :d razem z Renem? W fartuszkach : > i zgłebiali tajniki bondage? :D

   Tak, Rencio lubi zwierzaczki :D

   Ty sadystko <3

   No tak, bo Emil lubi poniżanie, więc jemu się to akurat podobało i miał zaciesz :D

   Usuń
  2. Pewnie tak ...hahahaha
   najpiew oglądali zawody konne :)
   a po tem ciasteczka
   hahahaa.. słodka sadystka...
   zaciesz emisa
   ayamis tez mniała zaciesz..

   Usuń
  3. Ciasteczka były super: kostki, rybki, piórka... :3

   Usuń
  4. A dla mnie gdzie ciasteczko ?
   aaaa ... otwieram buzie

   Usuń
  5. Może ciasteczka miały być z bitą śmietaną, ale Ren z Yukim zużyli ją do innych celów :3

   Usuń
  6. Yuki z Renem? We dwójkę? : >

   Usuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  8. Tak :D Podczas pieczenia ciasteczek w fartuszkach :D

   Usuń
  9. A mozliwe...dwoch dominów w kuchni
   pieką ciasteczka..
   trudno powiedziec co sie działo
   lub yuki piekł a ren ..lezał z winem w ręku

   Usuń
 4. Myślę że Yuki ukarze ewentualnie Emila. Nie sądzę żeby ukarał nie swojego uleglego. Zresztą o każdym dominie tak myslę. Może się mylę. Nie wiem.
  Orgia nie mogła być za bardzo hard, bo Kot dochodzi dopiero do siebie (jestem pod wrażeniem, że i tak na wiele się zgodził - chociażby dwa baty, za którymi nawet wcześniej nie przepadal) a Senju uczestniczył w czymś takim pierwszy raz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A za karami jestem jak najbardziej na tak. Chociaż i bez kar notka Yukiego będzie na pewno fajna.

   Usuń
  2. Kara dla Emila będzie w osobnym shociku :) nie jutro.
   No, dobrze, że zauważyliście, że nie było hard. Kaczka i Kaien to sofciki, Kot dopiero się ogarnia, chcieli, żeby było w miarę lajtowo. Jak już wrócą do czworokątów, to będzie bardziej hard.

   Usuń
  3. kara emiska chyba to bedzie oddzielny poscik ? czo kuno
   oj tam...kaczka by wyczymała :)
   chocciaz..jak kiedy co ren i tak dalej cos tam. to mu sie nie podobało...
   po tem moze .. za jakis czas ...bedą szalone orgie...

   Usuń
  4. Szalone orgie o tak tak tak... Kicia zdrowiej bo ja chcę bardziej hard XD.

   Usuń
  5. oo jestes..... :)
   pewnie :)
   moze jutro cos szalonego bedzie
   a wogle czegoś mi brakowało
   jak byly te piewszze orgie 4 kochanej to słownctwo ich bylo hadkorowe
   chyba ze tamto to sejja a to zwykla orgia ?

   Usuń
  6. Bo to była taka orgia-zabawa, nie sesja. Nikt nikogo nie nazywał Panem, nie było bardzo wulgarnego słownictwa i zmuszania. To jest zarezerwowane dla RenxKot+YukixEmil

   Usuń
  7. Też to zauważyłam. To była tak trochę soft orgia.

   Nie ma ostrych tekstów i kar...
   Wiadomo że zarezerwowane dla wtajemniczonej czwórki. Poza tym pamiętajmy ze to pierwsza orgia Kota więc też nie mogło to być takie od razu jak kiedyś.

   Zresztą Kaien i Senju pewnie nie do końca by się w tym odnaleźli.

   Usuń
  8. A to spoko :)
   ayamis czeka hot czwórke :)

   Usuń
  9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  10. Ale Kaiencio i KAczu nie są hard :/

   Usuń
  11. czworki lepsze. a po 2 senju kaien to mięczaki

   Usuń
  12. Też jestem za czwoyrokątem Ren x Emil x Yuki x Kot

   Usuń
  13. NIE SĄ MIĘCZakami, KACZu JEST HARD! (shift coś mi niedomaga)
   :(
   :(
   Kaien i Senju są cudowni :( Ranisz moje serce Ayamuś :(
   Czworokąty są fajne ale obrażam się za obrażanie Kaczusi i Kamyczka :(

   Usuń
  14. Tak lex <3 Rozumiesz mnie, szóstki są fajne <3

   Usuń
  15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. "- Nieeeeeeee, ja chcę patrzeć. - Kotek wydął wargi i zerknął na Senju." - Nieeeee! Znowu przeciąganie głosek. :(

  "Potem przeprowadziłem mu opuszkami palców wzdłuż kręgosłupa" - Mnie to wkurza i łaskocze na samą myśl. :D

  "Od razu wtulił się w moje krocze i wziął członek do uzi" - Uzia! Uzia! Juhu!

  Skomentowałam Kaiena również.


  ~Arco Iris

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię dotykanie i mizianie pleców, kręgosłupa, szyi, bioder. Jest to coś między łaskotaniem a podniecaniem... bardzo mnie to nakręca.

   Poza tym dla mnie to są takie czułe gesty i pokazują, że Ren wie co lubi Kot i nakręca go tymi testami. Gdzieś zresztą pisało, że Kot jest bardzo wrażliwy i bardzo reaguje na takie dotykania.

   Usuń
  2. Ja nie lubię. Dla mnie to coś między łaskotaniem, a wkurwianiem. :)

   ~Arco Iris

   Usuń
  3. Też uwielbiam dotykanie pleców, bardziej niż cycków nawet :D

   Usuń
  4. Ja sobie uświadomiłam, że mnie nikt nie miział po pleckach :/.

   Ale to musi być fajne :D

   Usuń
  5. < mizia babi po pleckach >

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. No w sumie mam nadzieję, że ci się spodoba, mimo że nie było niczego hard ;)
   Tak, ma też coś po tatusiu, bo pytałaś, czy ma :)

   Tak, kuperek był dla ciebie : > nie wiem, prawdę mówiąc, czy takie istnieją, no ale dla Rena nie ma rzeczy niemożliwych :D

   Tak, Ren chciał wtedy Senju, no i nawet potem z nim kilka razy o tym rozmawiał, a Senju zawsze zaczynał się stresować :D

   No, Kaczuś ie miał uszek, bo kaczki nie mają :( może Kaien kupi mi dzióbek? Ale jak on wtedy będzie obciągać : >

   Tak, pisząc o Emilu, myślałam o tym ,ze Kaś też lubi i mogliby się razem „:bawić” ;)

   serio Ren?! Kot jest twoim mężem i coś takiego cię dziwi??? - no bo on zauważył, że na początku Kot podchodził do tego niezbyt entuzjastycznie, ale potem się nagle rozkręcił.

   Tak, Kot lubi lizaki :)
   Kot chciał Kaczuszkę, bo kiedyś pisał w swojej notce, że tęskni za Senju :D

   Wiadomo, Kot próbował poskromić Rena, ale to było takie trochę nieudolne : >
   Ja kocham, że ty kochasz KaienxRen <3

   Na pewno opiszę przeszłość Rena i Yukiego :)

   Usuń
  3. Ale co Ren chciał zaproponować Kaczusi?
   Ja też kocham RenxKaien <3
   Chyba nie ma teraz takiej pary, której tak mocno nie lubię, jeśli to nie zdrada :D
   Chcę Kasia z Emilem :d

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  6. Ale Renjest mimo wszystko chyba bardziej mamusiowy.
   Kuperek był słodki <3

   "biedna, stresująca się Kaczusia :> ależ to urocze <3 awwwww.... :3"
   TAK <3 <3 <3

   No, też szkoda, że nic nie miał :(

   Nie, Kotek bardzo lubi Kaczu :D

   Usuń
  7. I Senju nie chciał? DAWAĆ LINKA!

   Usuń
  8. Czekajcie, wolniej, kaczuszki, bo nie nadążam :D

   Ren kiedyś gadał (po armagedonie) z Senju, że chciałby zrobić sesyjkę, wiązanie, te sprawy, ale Senju się nie zgodził ze względu na ...Kaiena! :)

   Usuń
  9. E tam, nadążysz :D

   Wspaniałomyślny Kaczu :/. Ale dobrze, ze się nie zgodził.

   Usuń
  10. Dokładnie. Wtedy to nie było by fajne.

   Usuń
  11. Nie narzekaj, on naprawdę się nie zgodził, bo miał KAiencia.

   Usuń
  12. No tak, ale na inne rzeczy się zgadzał :/
   UGGHHHHHH
   Ale dobrze, że teraz kocha tylko twardego, przystojnego kamyczka <3

   Usuń
  13. Jak ja uwielbiam to, że wolisz Kamyczka :D

   Usuń
  14. OCZYWIŚCIE, ŻE WOLĘ :/
   dla najwspanialszej Kaczusi tylko najwspanialszy Kamyczek

   Usuń
 7. Dobra, szocik jest krótki, wiec teraz już naprawdę komentarz będzie krótki i treściwy, chociaż notka była zajebista. Ale nie tak zajebista jak na przykład Kaczusi, ale w taki inny sposób zajebista. Taka spokojna, ale ciekawa :D. No i pewien element był poświęcony Kaczuszeńce, więc :3
  WIADOMO

  1. Ren jest chyba zupełnie inny niż Yuki. Yuki jest raczej może i ciepłą krówką ciągutką, ale też sadystą i woli ból oraz takie bardziej fizyczne rzeczy, a Ren chyba woli poniżenie emocjonalne. On ogólnie cały jest taki psychologiczny bardziej, te skłonności do manipulacji itp. A Yuki jest bardziej prosty i po prostu lubi bić swoje Rżniątko :D.

  2. W ogóle w przypadku Yukiego to sadyzm trochę absurdalnie brzmi :P. Bo co w tym sadystycznego, skoro jego Rudy pączek to kocha i od paru ruchów pięści w dupie dochodzi :D. No i on jest taki miluchny i kochany :D.

  3. "Fajnie całował. I obciągał."
  Dumna babi ^_^ Kaiej jest moim drugimi ulubieńcem, więc z niego też jestem dumna :D. Nie spodziewałam się, że Ren będzie chwalił zdolności jego języczka :). A Ren umie robić głębokie gardełko?

  4. "Rozumiałem to, dlatego nie nalegałem. Wiedziałem, że nie staniemy się nagle najlepszymi kumplami."
  Cieszę się, że Ren rozumie. Mądry Ren.

  5. "Nie żałowałem tego, co robiłem w przeszłości. Zawsze wyznawałem starą, dobrą zasadę: lepiej zrobić i żałować, niż żałować, że się nie zrobiło."
  Szczerze mówiąc, akurat w tym przypadku się z nim nie zgadzam :P Chyba bym wolała żałować, że nie spalam z kimś zajętym niż żałować, że to zrobiłam :/.

  6. "Teraz popijałem colę"
  HARDKOR
  W ogóle Yuki mi się kojarzy z kimś, kto lubi takie śmieciowe, ohydne gazowane napoje :D.

  7. Ciekawa jestem co Senju z Emilem mogliby robić, żeby obaj byli usatysfakcjonowani. W końcu ból przy którym Senju nie wymięka to dla Emisia znacznie za mało, a poniżenia emocjonalnego Kaczusia nie lubi.

  8. Ciekawa jestem jak wygląda to dildo z kaczym kuprem O.o. Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Kaczy kuper jest za duży na ogonek (tak proporcjonalnie do wielkości osobnika (?)). Ale to fajnie, że Piękne Kaczątko się tak wyróżnia i nie jest ssakiem :). Mimo, że lubi ssać.

  9. "Dalej gapił się na mnie tymi niewinnymi, zielonymi oczami, a ja czułem, jak krew zaczyna mi pulsować w skroniach. "
  Jakie to słodkie <3 <3 <3 Zielone oczka <3 Kocham zielone oczka <3 Ale nie takie kompostowe jak moje tylko zielone zielone.
  No i napalony Ren <3

  10. Ale kapryśny Kotek :3

  11. I OPASKI <3 Ja chyba mam jakiś dziwny fetysz opasek :D. Jeszcze mi się podobają do tego stopery w uszkach (zwłaszcza w czerwonych uszkach Kaczusi, musiałam) i takie zupełne, zupełne skupianie się na odczuciach <3

  12. Szkoda, że Kaczuś nie miał nic na główce, ale w sumie co :P/

  13. "Skórę miał gorącą i wilgotną. Odbyt mu pulsował. Mięśnie zaciskały się i rozluźniały. "
  Ale mi się podoba ten zestaw zdań <3

  14. Ich dupy to chyba po tej orgii będą tydzień odpoczywać :D. Co chwila coś w nich jest. Może to będzie okazja, żeby się z Kaienem zamienili (Kaczusia). Wiem, nie ma szans, bo ostatnio Kaien ciągle bierze w dupę, ale wiesz, że ja w każdym komentarzu muszę wspomnieć jak bardzo to lubię :D.

  14. "Też bym chciał zrobić to Kiciusiowi. Jak się wykuruje, to pogadam z nim o tym."
  Może następnym razem bardziej mu się spodoba? A może nie będzie następnego razu? W sumie trochę słabo, bo Kot tego nie lubi :/ A Ren tak. I z jednej strony chciałabym, żeby Ren się wyżył, a z drugiej szkoda Kicia, który tego nie lubi :/ Ale trochę się przemógł :D.
  CZEKAM.
  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  CDN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 15. APORTOWANIE
   Ok, w sumie jak się to czyta to zajebiście wygląda i w życiu bym się tego nie spodziewała (bo nie byłam nawet pewna czy Kotek tego nie robił, ale on chyba przynosił po prostu w ząbkach inne rzeczy), ale wyszło zajebiście <3 To takie urocze i kreatywne :D. Serio. I fajnie, że Ren wcielił się w Mistrza Podziemi i naprawdę dał fajny, przemyślany pokaz Yukiemu <3.
   Ale to było fajne :D
   Ja pierdzielę.
   Tresowałabym.
   Ale sama nie wiem czy bym się zdecydowała, nie wyobrażam sobie tego jako wielkiego hardkoru, ale nie jestem pewna czy umiałabym się przełamać. Chyba zaeżałoby od towarzystwa i tak dalej. Nie no, nie wiem, serio.
   Ale czyta się takie rzeczy zajebiście <3
   < jara się >

   16. "- Emi wygra, na bank - wtrącił Yuki, a ja zerknąłem na Kaiena."
   Yuki jak zwykle musiał pochwalić się swoim zdolnym rudym pączkiem <3.

   17. "Senju był nieco zmieszany i ciągle wpatrywał się w Kaiena. "
   To chyba był wzrok "Kaien, boję się, wesprzyj mnie jakoś". To kochane, że tak szukał u niego wsparcia niecyckowo-moralnego <3 Zwłaszcza, że Kaien jest jedynym niehardkorem w tym gronie :P.
   Ale to był słodki, kochany gest <3 Przestraszona Kaczuszka <3

   18. Ciasteczko <3 I penisek Yukiego w nagrodę <3. Dzielny Emil <3

   19. "atrzył mi prosto w oczy i uśmiechał się zadziornie. Chyba zaczął się znowu rozkręcać."
   JAKI ON UROCZY <3
   I lizaczek do ssania <3
   "- Sajnie - wyseplenił z lizakiem w ustach, a potem zerknął przez ramię na swój ogonek, próbując sprawdzić, jak wygląda."
   On chyba przekracza wszystkie poziomy słodyczy <3
   AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWW

   18. I Senju ruchający Kotka <3

   19. I kapryśny, przegrywający Kotek, który uparcie lizał lizaka, bo nie miał peniska :/

   20. Ale i tak Kaczusia była najwspanialsza i najbardziej urocza <3 Taki zlękniony, uroczy piesek, który się cofa, kuli i patrzy z nadzieją na Kaiena. Biedny , że mu się nie podobało, ale tak naprawdę się jaram, bo lubię jak Kaczusia nie jest hard <3 Nawet sobie wyobrażałam że w ogóle się fochnie i pójdzie do Kaiena na kolanka, ale przełamał się :( Biedna upokorzona Kacz :/
   I muślałam, że dostanie kromkę chleba w nagrodę albo ciastko w kształcie chleba, no bo w sumie Kaczki się chlebem karmi, nie?

   21. "- Może bzykniemy go po kolei? - odezwał się nagle Kaien, a Senju drgnął i spojrzał w jego stronę."
   Czy to było takie urocze, żeby Kaczuś się poczuł trochę pewniej wiedząc, że jego Kamyczek go rucha? W sensie - wydawało mi się, że specjalnie Kaien to zaproponował, nie tylko dlatego, że był napalony tylko żby dodać otuchy swojej kaczce.

   22. Cudowne ruchanko Kaczusieńki <3 Nareszcie mu ulżyli <3

   23. Jednak piórko a nie chleb.

   24. "chwycił piłeczkę w zęby i z dumie uniesioną głową przeszedł się na czworakach po pokoju."
   ON JEST TAK UROCZY!!!!

   25. "Senju bawił się swoim kuprem. Kaien tylko się z niego nabijał, tak czule, z miłością."
   A ten jeszcze niewyżyty :D. Ale Kaien się uroczo z niego nabijał :d Pewnie trochę odetchnął z ulgą, że Kaczuś nie jest aż tak uległy :D.

   26. Wiązanie i ruchanie <3

   27. "Ruchałem kiedyś Yukiego.
   Ale to było dawno temu."
   I tak spokojnie się czytało tę notkę, tak z myślą, że o fajnie, milutko, ciekawie, a tu nagle taka bomba i jedno wielkie ożeżkurwajapierdolę :D.
   CZEKAM NA SZOTA :D
   Cycuś chyba cię zabije D:

   Tulam cycuchami.

   Usuń
  2. Naszła mnie myśl czytając komentarz Babiszona. Bo Ren i Yuki są mega kumplami, ale mam wrażenie, że oni ze sobą trochę konkurują: który będzie bardziej dominujący, który ukeś będzie bardzie wytrzymały itp. A może tylko mi się to wydaje?

   Usuń
  3. Ja myślę, że tak, ale w ramach raczej zabawy :P

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Ja wolę chyba Rena w sesjach i Yukiego tak ogólnie.
   Chyba przez te pączki.

   Ren wszystkio umie :D. ale mógłby nie umieć, to by było fajne :D

   Możnaby go pomalować na żółto <3

   Też tak uważam, ale Kaczki nie jedzą piórek :P Mgołoby być ciasteczko w kształcie kromki chleba :P

   Usuń
  6. Piękny wstęp :D

   1. Tak bardzo tak, dobre podsumowanie :)
   2. No bo SM na tym polega – sadyście i masochiście ma być przyjemnie :)
   3. Nom, docenił : > Ren i głębokie gardełko? Myślę, że umie, po prostu nie robi :D
   4. Mądry Ren <3
   5. No ale ty nie jesteś Renem ;)
   6. TAK! I zupki chińskie :3
   7. Może Kaczusia poniżałaby Emila?
   8. Jak pisała Leks, może Ren sam je zrobił? :D pewnie było takie ozdobne : >
   11. No właśnie, bo ty wczoraj pisałaś o opaskach, a mnie się spojler cisnął na usta :D tak, stopery też : > Kotek miał.

   15. Też bym tresowała ;)
   16. Tak!
   17. Lubię, gdy piszesz w niekaczuszkowych notkach o Kaczuszce ;)
   20. Myślałam o chlebie, ale byłoby okropne :D biedna Kacz :D
   21. Tak, właśnie dlatego, bo chciał jakoś wesprzeć Kaczusienienieczkę.

   Też cycuchami tulam, wiadomo <3

   Macie rację, co do konkurowania ;)

   Usuń
  7. Chleb byłby zbyt okrutny, zgadzam się z Leks. A piórko było tylko symbolem Kaczusieńki :)

   Usuń
  8. Wiem, ale sadyzm się ogólnie mnie kojarzy źle, a Yuki jest taki kochany, jak pcha tą piąchę Emi w dupę <3

   3. Nie robi, ale umie? Hardkor :D

   5. Wiem :D. Ale fajnie, że nareszcie jest jakaś cecha, która dla mnie nie jest idealna :d.

   6. Myślę, że Kaczuś by nie poniżał.

   8. Ren umie robić rękodzieła <3? Struga ficuiki z drewna <3?

   15. NO NIE <3
   17. Wiem, jestem okrutna bo czepiam się o to teamkotowcow, ale KOCHAM KACZUSIĘ <3

   20. No, okrutne, aż mi się go szkoda robi na samą myśl :P

   21. TO BYŁO TAKIE UROCZE <3

   Usuń
  9. Ren zwykle nie robi lodów ;) to znaczy, no, on woli, jak robią jemu, bo domin, te sprawy :) ale umie głebokie : >

   Cieszy mnie, że znalazłaś coś, czego nie lubisz w Renie :D (obecnym)

   No też myślę,że nie, ale gdyby Emi chciał, to Kaczu czułby się zmieszany. On mu nawet pięści nie mógł wsadzić :/

   Fiuciki z drewna <3

   Usuń
  10. Czyli jednak Ren wszystko umie :D.
   Ciekawe czy znalałżoby się coś, czego Kot by chciał spróbować, ale Ren też próbowałby tego poraz pierwszy i razem by się uczyli :D.
   Wątpię, ale to by było fajne :D.

   W sumie ogólnie niby on ma wszystko idealne, ale jednak Kaiena lubię mocniej.

   Też bym nie wsadziła pięści Ale chyba prędzej niż bym poniżała.

   Usuń
  11. Wspólne uczenie jestem na tak. Chociaż myślę, że Ren sam by wszystkiego się najpierw dowiedział, wypytał Yukiego i dopiero bawił się z Kotem. Jak zwykle zachowywał by się jak ideał.

   Usuń
  12. Cóż :D
   Wspólne uczenie się? Fisting na Renie? : >

   Usuń
  13. No tak, ale pewnie by nie ukrywał przed Kotem, że jest hardkorem, bo wtedy by pewnie bardziej wyszedł z twarzą, jakby coś się nie udało :D

   Usuń
  14. A moze pieczenie pączków ./...babis co ty na to ?

   Usuń
  15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  16. I obaj upaprani mąka i bzykający się na stole w kuchni :3

   Usuń
  17. Wszedzie normalnie wszedzie widze szanse i możliwosci fajnego seksu. To juz jest choroba chyba.

   Usuń
  18. :/Diualog mi zjebało :/ Wyszedł Kot gadający z Kotem
   Ja też widzę Impruś :D

   Usuń
  19. Obojętnie kto z kim. Dawać mąkę i seksy w mące XD

   Usuń
  20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  21. Dołączam się do postulatu :3

   Usuń
 8. :) teraz beda rybki na swieta piec.
  i choinke ubierac
  bomki w kszatłcie pączką ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wigilia ma byc z rodzicami rena :)

   Usuń
  2. Ale seks będzie po wigili, w czasie ubierania jej... są różne możliwości :3

   Usuń
  3. Tak, a choinka w wersji Ren x Kot: zamiast bombek korki analne i pierścienie erekcyjne, plus gumki smakowe :D

   Usuń
  4. TAK :3
   Ciekawe jakie będą ich prezenty XD.
   Ren do Kota: to jak Kiciuś byłeś grzeczny w tym roku? No cos mi sie wydaje, że Święty Mikołaj przyniósł ci rózgę :3

   Usuń
  5. Seks na choince <3
   I zamist gwiazdki na choince, Kamień z Kaczą powinni mieć ten fajny czubeczek :3

   Usuń
  6. Taka choinka z kondomami i czymś fajnym na czubku bardziej mi do nich pasuje jak do Rena i Kota.

   Usuń
  7. Była choinka z kondomami i skrętami :D
   Ale czubeczek ma fajne zastosowania

   Usuń
  8. Wielofunkcyjny czubek choinki :3

   Usuń
  9. Wielofunkcyjny czubek choinki :3

   Usuń
 9. Senju powinien jebnąć to wszystko i wyjść z uniesioną głową *_* Nie wiem czy to tylko jakieś moje dziwne odczucia, czy jestem zbyt miękka, ale dla Kaczusi takie bawienie się w aportowanie i inne poniżające rzeczy to chyba za dużo... Może i zrobił to ale... Ech, nie potrafię zebrać swoich myśli do kupy ;__;
  Ogólnie to uwielbiam Senju ♥ To tak na marginesie xD
  Jestem trochę speechless, więc wybacz *_* Dam z siebie więcej przy ostatniej części xD
  Weny ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie powinien jebbnąć i pójść na kolanka do Kaiena :D
   JA TEŻ KOCHAM SENJU <3
   < czuje napływ miłości >
   Też uważam, że dla niego to za dużo.

   Usuń
  2. Nie jesteś miękka, ja też jestem :D i Kaczusia jest :D Zrobił to tylko raz, więcej już nie chciał, bo on nie lubi poniżenia psychicznego ;)

   AAAWWWWW UWIELBIASZ SENJU??? <3

   Ok, to poczekam :D

   Usuń
  3. Sama myslalam, że Senju spasuje. On jednak dał radę. Byłam z niego taka dumna :D

   Usuń
  4. Tak, pokochałam Senju całym serduszkiem ♥ Kochana Kaczuszka >.<
   Poza tym uwielbiam artystów, więc już na wstępie miał u mnie +100 do zajebistości.
   Łączmy się w miłości do Senju xD
   No i dobrze, że nie lubi poniżania psychicznego *_* Jest zbyt uroczy na takie okrutne zagrywki.

   Usuń
  5. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   KOCHAM CIĘ MINUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   No nie <3?
   On jest taki cudowny <3

   Usuń
  6. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

   Usuń
  7. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   < ślini się >

   Usuń
  8. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   Kochasz Senju <3

   Usuń
  9. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Jak dla mnie jest on tutaj najciekawszą postacią *_* Chociaż każdy jest na swój sposób unikalny.
   I tak, Senju jest wspaniały ♥♥♥
   I tak, kocham go xD
   Babi też go kocha! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! ♥

   Usuń
  10. Nareszcie jest ktoś, kto rozumie babi!!! : >

   Usuń
  11. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAvvvvvvAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   TAK <3 Jest najwspanialszy, najuroczszy i najcudowniejszy!!! <3 <3 <3
   < ściska Minusia >
   AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

   Usuń
  12. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   #zacieszroku

   Usuń
 10. Ten moment, kiedy jest notka RENA u Kuno i została dodana 9 minut temu i możesz ją rozdziewiczyć dodając pierwszy komentarz i w ogóle tak na nią czekałaś ALE TWOJA RODZINA STWIERDZA, ŻE JAK NIE PRZYJDZIESZ NA RODZINNY OBIAD ZNOWU TO CIĘ WYDZIEDZICZĄ...........
  .........
  Chyba Kaien ma co do Rena podobne uczucia co ja.
  DILDO Z OGONEM KACZKI! YAS! :D :D :D
  Ale i tak Kot musiał wyglądać najbardziej uroczo! ♥♥♥ Albo może Emiś? Taki rudy seksowny Emiś... No, chyba jednak Emil, ale tak o jedną tysięczną procenta bardziej. No bo jest Emilem ^^ :* ♡ Coraz bardziej zaczynam go lubić ♡♡♡
  Jak to wszystko sobie wyobrażam to widzę Kaczkę która siedzi z boku i sama nie wie czy na pewno chce, Kota jak na speedzie, który wszystko chce teraz zaraz i dużo i Emila który jest spokojny, opanowany i patrzy na reszte zwierzaków wzrokiem "Amatorzy...". :D
  Kot cały czas 'mężował', a Ren zdaje się mieć to gdzieś, bo i tak traktował Kota jak męża. :< Ren, weź też się pociesz i pomężuj!
  "Wypnijcie się grzecznie" *.* jak ja uwielbiam takie zdania c:
  I klapsy ^^
  Jak ja uwialbiam psychiczne łamanie (?) wstydliwych ukesiów :D :D :D *.* :* ♡ ♥
  "Jak ja go jednak kocham" - brzmi jak "nie byłem pewny czy go kocham i właściwie dopiero teraz stwierdziłem, że go kocham" (Allozaur czepia się wszystkiego, bo Abel byłby lepszy dla Kotka, ale nieważne :> )
  Scena z Senju wygrała cały ten maraton sexshotów ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡ I weź tu wybierz sobie ulubionego bohatera... każdy z nich jest tak zajebisty! No, może oprócz Rena... Kot ma problemy, Senju się wstydzi, Kaien jest zmysłowy, Emil jest najzajebistszym masochistą ever, a Yuki ma bicki *.*
  Ren kiedyś ruchał Yukiego? Co tam Ren i Yuki! EMIL MA ZWIĄZANE ŁAPKI!!!! JA KCEM NOTKE YUKIEGO. ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
  Tulam, karmię :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z rodziną to najlepiej na zdjęciach :D

   ale tak o jedną tysięczną procenta bardziej. No bo jest Emilem :D :D :D rozwaliłaś system :D

   #amatorzy :D <3

   Ty uwielbiasz psychiczne łamanie, a biedny Senju się załamał :D

   nie byłem pewny czy go kocham i właściwie dopiero teraz stwierdziłem, że go kocham - trochę tak, bo jednak wziął z nim ślub, a po tym, co się wydarzyło z Kotem zrozumiał, że naprawdę go kocha. I teraz sobie to przypomniał i powtórzył w myślach.

   Będzie notka, ale Rena (o bzykaniu Yukiego :D)
   Ale na pewno będzie też shocik Yukiego (nie ten jutrzejszy, inny), również Emila (bo kara).

   Też tulam i jak zawsze dziękuję za posiłek : >

   Usuń
  2. Boże tucholski, już mam tyle wizji co do tej kary Emila... ♥
   Emiś - +0, 001 % do jakichkolwiek porównań z innymi postaciami. tzw. Boska Cząsteczka :D
   Niech się załamuje, wtedy jest uroczy i kochany ^^

   Usuń
  3. Mam dwa pomysły na shoty Emila, będą dotyczyć tylko kary : > czyli dokładne opisy :D

   Usuń
  4. Oczywiście, że wybierz Kaczusię!
   Ale "Yuki ma bicki" to brzmi jak dobry argument.
   Ej, a jakby Kot był z Ablem to Chris byłby z Renem?
   "Boże tucholski" <3 <3 <3
   Myślę, że Ren mógł mieć tak jak ja z Kaczusią. Że widział tych wszystkich Emilów i Kaczusiów i Kaienów i się macał i był taki podjarany a potem zobaczył Kotka i sobie uświadomił jaki on jest wykurowiony w kosmos :D

   Usuń
  5. Jakby Kot był z Ablem, to Chris byłby hetero ;)

   Usuń
  6. Przewiduję plagę serduszek z mojej strony pod notką z karą Emila :>
   Jakby Kot był z Ablem to Ren mógłby być nawet aseksualny - Aluś i tak miałby zaciesz ♡

   Usuń
  7. Aseksualny Ren <3 i smuteczek wszystkich tych, którzy próbują go poderwać.

   Usuń
  8. Stał się taki, bo został porzucony. Teraz każde zbliżenie kojarzyło mu się z Nim - mężczyzną, który już nie należał do niego. Człowiekiem, który zostawił go wtedy, kiedy go najbardziej potrzebował. Który znaczył dla niego o wiele więcej niż mu się wydawało...
   #Poetycko #RównieMożliweCoBezSensu :D

   Usuń
  9. A tym człowiekiem był...

   Usuń
  10. Kot :D zakładałam, że porzucił go dla Abelka (♥)

   Usuń

Kaczuszka dziękuje za Twój komentarz ^.^

2 kg 4 kg Abel Adam Agata Ash atak paniki Babi baner bdsm Benny Berlin bliźniak blokada seksualna boczki bondage bułeczki ChaD Chloe chłosta choinka Chris ciach ciach ciasteczka z "wróżbą" ciąża ciekawostki cosplay Dan Daniel Daren depakine depresja dialogi domek w górach domek w górach cz. II domek w górach cz. III dominacja Emil fajerwerki fani foty w sieci Furi GIF Gina gips gorset gumki gwałt gwóźdź programu Haruki hasło Hayato hipomania HIV hotel Japonia Kaien kampania kanapki kara karteczki Kasjan Ki-Ki kiciusie kłótnia o leki koleś z klubu koncert konie Konrad koszmar koszulki Kot kroniki Kyu leki lesbijki libido lista fantazji lit Lovely Lucyfer łoniaki Makoto maliny Malta mamuśka manga mangaka Mans Marcel Marchew masaż masowanie brzuszka Mei-Mei Miles morze nagrania Naoki napięcie narkotyki Nick niecodzienny dialog nietolerancyjna Saya notka na medal notka świąteczna nowa praca nowy szef nowy wóz obraz obsesja ochroniarz odstawienie leków ogłoszenia parafialne ojciec Kota omdlenie Organizacja oświadczyny palmy papiery paranoja Patrick pączki Phil Pierdzioszek pierścionek pierwszy raz plan plaża plotki pobicie podróż poślubna pogrzeb pojednanie poprawa Senju portret Kaiena porwanie Kota poświęcenie Senju potrącenie praca prezenty propozycja prostytucja prowokacja próba próba gwałtu przedawkowanie przekręt przełom przemiana Kaiena przemówienie przeprowadzka przesłuchanie Yuto przeziębienie przysięga psychiatra PTSD quiz Ramzesik redakcja Reira Ren Riko Rin Risa Rita rocznica bloga rodzice romantyczny Kaien Roy rzecznik prasowy Rżniątko Saen Saki Sandra Satoru Saya schizofrenia Seiko seksoholizm sen Senju seria shotów sesja sesja zdjęciowa Shin Shõ slut SPA spadek libido stalker stany mieszane Steve szantaż ślub Dana śmierć Yuto świadek Święta Święty Mikołaj tabletki tabu tajemnica rodzinna tajemnica Saena tatuaż teamKot terapia test na HIV to tylko włosy tortury Toru Toshiro trasa trawka trójkąt trylogia ślubna część I trylogia ślubna część II trylogia ślubna część III Tulku Tyler ujawnienie się urodziny utrata pracy ważna decyzja ważny wywiad wena wpadka wybite szyby wydanie płyty wyjazd wystawa wywiad Xavier yaoi Yoko Agyness Yuki Yuto zapiski Yuto zdjęcia zemsta zmiana leków zmiana terapeuty znaczenie zapachów żółta kaczuszka na prośbę czytelników